Stonoga Agata

Nowy

Stonoga Agata to zabawka składająca się z 18 pierścieni, wykonanych z drewna o średnicy 35 mm, w 6 kolorach, do nawlekania na odpowiednio sztywny sznurek. Dodatkowo w zestawie znajduje się  drewniana kostka z 6 kolorami, umożliwiająca wiele gier. W zabawie ze Stonogą Agatą podstawową wartość stanowi obserwowanie w połączeniu z manipulowaniem. 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


Więcej informacji

Stonoga Agata stanowi cenny materiał edukacyjny, którego zastosowanie ma skuteczny wpływ na rozwój twórczych umiejętności dziecka, ponieważ z poszczególnych klocków można komponować wiele kolorystycznych wzorów, zróżnicowanych pod względem ilości klocków, długości i koloru.

Zabawa ze Stonogą Agatą daje możliwość dokonywania operacji myślowych, począwszy od prostego postrzegania na konkretach, poprzez porównywanie, wykrywanie różnic i podobieństw w wielkości, ilości i stosunkach przestrzennych, kończąc na łączeniu w grup

Produkty powiązane

13 inne produkty w tej samej kategorii:

Witamy w hurtowni edukacyjnej!

Ceny widoczne są dla zarejestrowanych klientów

Zarejestruj się lub zarejestruj się później