Gra logopedyczna Loteryjka Obrazkowa

976/102130

Nowy

Loteryjka obrazkowa to gra logopedyczna mająca na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Przyczynia się do nauki poprawnej wymowy głosek szeregu szumiącego sz-ż-cz-dż, poszerzenia zasobu słownictwa oraz rozwoju percepcji słuchowej.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


Więcej informacji

W czasie gry dzieci uczą się wymowy poprzez zabawę, ćwicząc dodatkowo spostrzeganie, pamięć wzrokową i słuchową, koncentrację oraz myślenie.

Gra kierowana jest do logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców pracujących z dzieckiem nad opanowaniem poprawnej wymowy.

Polega na odszukaniu na swojej planszy obrazka, którego nazwę odczytuje osoba prowadząca 
z kartonika wylosowanego z worka. Gracz, który odszuka na swojej planszy właściwy obrazek i poprawnie powtórzy jego nazwę, otrzymuje wylosowany kartonik, który układa na jego odpowiedniku znajdującym się na planszy. Uczestnik gry, który jako pierwszy zakryje swoją planszę kartonikami, zostaje zwycięzcą.

Zawartość: 8 twardych dwustronnych plansz z obrazkami, 72 dwustronne kartoniki z obrazkami, 1 woreczek, instrukcja i wykaz użytych wyrazów.

18 inne produkty w tej samej kategorii:

Witamy w hurtowni edukacyjnej!

Ceny widoczne są dla zarejestrowanych klientów

Zarejestruj się lub zarejestruj się później