Opowiem Ci, Mamo

978/102139

Nowy

Zabawka dydaktyczna, która uczy rozumienia następstw czasowych i logicznego myślenia, doskonali umiejętność wypowiadania się i układania opowiadań.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


Więcej informacji

Składa się z  40 obrazków zawartych w pudełku, które tworzą 10 serii tematycznych, a każda z serii składa się z 4 obrazków. Zabawa polega na właściwym ułożeniu kart z obrazkami tak, aby powstała logiczna historyjka.

Zabawka rozwija umiejętność wypowiadania się, myślenia przyczynowo-skutkowego, a także  rozwija wyobraźnię, spostrzegawczość i analizę wzrokową.

Przed rozpoczęciem zabawy należy wysypać wszystkie obrazki na środek stołu. Następnie dziecko wybiera jeden dowolny obrazek i kładzie go przed sobą. Po jego obejrzeniu stara się znaleźć pasujący do niego następny obrazek. Jeśli uda mu się złożyć właściwie wszystkie 4 obrazki, to może spróbować swych sił w drugim etapie zabawy - opowiedzeniu tego co przedstawia złożona historyjka.

30 inne produkty w tej samej kategorii:

Witamy w hurtowni edukacyjnej!

Ceny widoczne są dla zarejestrowanych klientów

Zarejestruj się lub zarejestruj się później